Ay Koleji tanışma günlerinin birincisini Mövenpick Hotel'de gerçekleştirdik!

2023 – 2024 Eğitim Öğretim yılı tanışma toplantılarımızdan ilkini 24 Aralık Cumartesi günü MÖVENPİCK otelde gerçekleştirdik.

Aday velilerimiz ile bir araya geldiğimiz buluşmamızda kahvaltı eşliğinde kurumumuzun eğitim felsefesini, uluslararası IB PYP program içeriğini, öğretim program ve plan içeriklerimizi, öğrenci gelişiminde bütüncül eğitim yaklaşımımızı ve yabancı dil eğitim içeriklerimizi aktardık. Eş zamanlı olarak aday öğrencilerimize Ay Kolejinin bir gününü yaşattık.

Akademik danışmanlarımızın da yer aldığı toplantı sonunda velilerimizin geri bildirimleri ile coşkulu dolu heyecanımız katlandı. Eğitim programımıza ve çocuğa yaklaşımımıza hayran kaldıklarını ileten aday velilerimiz toplantıdan kayıt randevuları alarak ve okulumuzu ziyaret etmek istediklerini belirterek ayrıldılar.

Etkinlikler sonrası toplantı ve etkinlik alanından ayrılmak istemeyen öğrencilerimiz, tam olarak Ay ruhunu ekibimizle yaşadılar. Etkinliklerdeki çocuklarının mutluluklarını keşfeden aday velilerimiz, Ay ailesine katılmak istediklerini ilettiler. Diğer tanışma toplantılarını da merak eden aday velilerimize, tarihler belirlendikçe web sayfamızdan ve sosyal medyamızdan duyuracağımız bilgisini de verdik.


Ay’da her öğrenci biriciktir. Sizlerin kıymetlileri bizim de geleceğimiz. Onları ideal eğitim programları ile buluşturmak felsefemiz…