Özel AY Koleji, 2020 LGS Başarısı İle Zirvede…

16 Temmuz 2020 de açıklanan LGS sonuçlarındaki başarı, okulda bayram sevinci yaşattı.

ÖZEL AY KOLEJİNDE BAŞARI İSTATİSTİKLER İLE TAKİP EDİLİR.
Özel AY Kolejli 8. sınıf öğrencilerimizin başarı gelişimini yıl içinde yapılan sınavlarla karşılaştırıldığında başarının seviyesinin düzenli olarak hep artığı görülmektedir. Ekim 2019 da tüm Türkiye genelinde öğrencilerin katılımıyla yapılan Deneme Sınavında aldıkları sıralama ile bu gün açıklanan LGS 2020 sınavında aldıkları sıralamayı gösteren “Yüzdelik Dilimler” de her bir öğrencimizin başarı sıralamasında ciddi bir yükseliş gösterdiği görülmüştür.

ÖZEL AY KOLEJLİ LGS ÖĞRENCİLERİNİN BAŞARISI, HEDEFLERİNE ULAŞMALARINI SAĞLAYACAKTIR.

Öğrencilerimizin nerdeyse tamamı yıl boyu yaptığımız yüz yüze ve uzaktan eğitim çalışmalarıyla, yüzdelik başarı dilimlerini her deneme sınavında görüldüğü gibi ilerleyip, Türkiye sıralamasında ÇOK BAŞARILI sonuçlar aldılar.
LGS öğrencilerimizin bu başarılarını; planlı ve destek çalışmalarıyla Özel AY Anadolu Lisesinde devam ederek üniversite giriş sınavlarına taşıyacaklarına inancımız tamdır.

BAŞARI TESADÜF DEĞİLDİR, EMEK İSTER.
Özel AY Kolejinde; 21. Yüzyıl becerilerini geliştirmeye Anasınıfından, İlkokula, Ortaokula ve Liseye kadar süregiden eğitim modelleri ile “HER ÇOCUK BAŞARILI OLUR, UYGUN KOŞULLAR SAĞLANDIĞINDA…” sözünün hakkı verilmektedir. AY Kolejinde Türkiye geneli sınavlardaki başarı; her geçen gün bir gelenek olarak artmakta ve her bir öğrencimiz kendini aşmakta ve kendini geliştirmektedir.

GURURLUYUZ, TEŞEKKÜR EDİYORUZ…
Bize bu kıvancı yaşatan öğrencilerimizle gurur duyuyoruz ve tebrik ediyoruz.
Öğrencilerimizin LGS 2020 başarıları ile zirveye tırmanmamızı sağlayan eğitim yönetim liderliğini yapılandıran okul yönetimine, işinde usta ve çalışkan öğretmenlerimize, destek ekibimize ve değerli velilerimize güç birliğimiz için teşekkür ediyoruz.

Özel Ay Kolejinde Başarı, Başladığın Yerden İleriye Gidebilmektir...