Öğrenci Görüşleri

Arda Kerem SEVEN - 6A

İyi bir okul çünkü her konuda branş alıyoruz. Ayrıca okulun yüzme kursu, dans kursu, futbol kursu olması ayrıca güzel oluyor.

İrem ÖZKARAKAŞ - 10A

Lise sınıflarındaki mevcudun az olması dolayısıyla dersler neredeyse bire bir yapılıyor. Öğretmenler alanlarına hakim, güler yüzlü, dersler eğlenceli geçiyor. Fikirlerimizi alıp ona göre hareket etmeye çalışıyorlar.

Onur Demir - 8.Sınıf Öğrencisi

Ben Onur Demir bu okulda 2 yıldır okuyorum ve oldukça memnunum.Burada gerçek bir aile ortamı var ve kendimi evimden,ailemden hiç uzak hissetmiyorum. Burada bana o ortamı sağlıyorlar.Çok sayıda aktivite ve eğlence ile birlikte derslere de önem gösteriyorlar.Buraya iyi ki gelmişim,iyi ki böyle insanlarla tanımışım.

Zeynep Saygın - 8.Sınıf Öğrencisi

Ben okulun ilk açıldığı seneden beri öğrenim görmekte olan 8. sınıf öğrencisiyim.Okulumuz bizlere belki de kimsenin veremeyeceği olanaklar sunan,bizleri kocaman bir aile yapan bir yer olduğu için buradan mezun olacak olmaktan dolayı kendimi fazlasıyla şanslı hissediyorum.İyi ki varsın Ay Ailesi.

Şevin Asmin Kılıç - 8.Sınıf Öğrencisi

Bu yıl okuldaki 3. yılım. 8. sınıf öğrencisiyim. Özellikle kampta olmak üzere sıkı çalışıyoruz. Yorulsak da eğleniyoruz, mutluyuz. 45 gün sonra mezun olacağız, her şeyiyle bu okulda büyüdüm, mezun olduktan sonra özleyeceğim.
Gençler son 45 gün bırakın yorumları gidip paragraf çözün 

Sahra Naz Dumantepe - 8.Sınıf Öğrencisi

Ben okulun ilk açıldığı seneden beri öğrenim görmekte olan 8. sınıf öğrencisiyim.Bu okulda olduğum için kendimi fazlasıyla şanslı ve mutlu hissediyorum. Bu okuldan mezun olduğum için kendimi çok mutlu hissediyorum.İYİ Kİ VARSINIZ!

Yaşar Sürücü - 10A

Hocalar samimi. Birebir eğitim imkanımız var. Şiddet, saygısızlık, dışlama ya da zorbalıkla hiç karşılaşmıyoruz. İmkanları çok fazla. Havuz var, halı saha var, Yaşar var… Daha ne ister ki insan?

Arda GÖĞKIYAS - 7A

Özel AY Koleji’nde her çocuğun eşit olduğunu bilerek harika işler yapıyoruz. Özel AY Koleji; her türlü sanat, spor ve akademik etkinliklerinin yapılabileceği bir yer. Atatürk ilkeleri doğrultusunda daha güzel işler yapmayı umut ediyorum…

Elçin Naz DEMİR - 7A

Okulun akademik başarısı iyi. Derslere giren öğretmenlerin öğrencilerle olan iletişimleri gayet iyi. Okuldaki atölyelerin bazılarının alanı büyük ve geniş olduğu için atölyede ders işlemek güzel oluyor. Okulun havuzu gayet iyi. Okulun düzenlemiş olduğu etkinlikler güzel. Özel günlere oldukça özenli bir saygı var. Özel günler önemseniyor.

Şuranur Damar - 8.Sınıf Öğrencisi

Ben 8-A sınıfından Şuranur Damar. bu okulda 2 senedir okuyorum. Okulumdan öğretmenlerimden ve arkadaşlarımdan çok memnunum. Hayatın her anlamında bana çok şey kattılar. Kendimi çook şanslı hissediyorum. Umarım hepimiz güzel yerlerde gururla dururuz. Bu 2 sene de bana kattığınız her şey için teşekkür ederim

Batu Turan Poyraz - 8.Sınıf Öğrencisi

Ben Batu Turan Poyraz 8/A sınıfındayım bu sene mevzun olucam 11 Nisan 2018 tarihinde 8’inci sınıflar için hazırlanan LGS kampı’nda kendimdeki kapasitemi sonuna kadar gösterdim ve bir günde 940 soru çözerek hayatımda bir ilki yaşadım

Tuana ERDOĞAN

Bu okulu çok seviyorum. O kadar güzel eğitimi varki, konuları hemen anlıyorum. Öğretmenlerimi de çok seviyorum. Hepsi çok iyi insanlar. Projelerini, kulüpleri gerçekten çok güzel. Hem de çok eğlenceli geçiyor.

Eylül Nur TANJU - Lise HZ-A

Eğitim bakımından çok güzel bir okul. Gittiğim bütün okullardan daha iyi. İngilizce bakımından geçen seneye kadar ben çok kötü bir öğrenciydim. Ama bu okula geldiğim günden beri İngilizce seviyem bayağı yükseldi. İyi ki bu okuldayım 

Arda Tüzün

BEN ARDA TÜZÜN BU OKULUN 4 YILDIR ÖĞRENCİSİYİM
BU OKUL BANA ÇOK ŞEY KATTI TEŞEKKÜRLER ÖZEL AY KOLEJİ ÖĞRETMENLERİ VE ÇALIŞANLARI 

Zehra Ayça Kırbaş - 8.Sınıf Öğrencisi

Ben 8/A sınıfından Zehra Ayça Kırbaş. Ay Koleji’nde 3 yıldır öğrenim görmekteyim.Burda olmaktan gurur ve mutluluk duymaktayım.Öğrencilerin düşüncelerini özgürce ifade edebildiği kendisini savunabildiği bir kültürde yaşıyorum.

İlke Su Bolat - 8.Sınıf Öğrencisi

Ben İlke Su Bolat 8. sınıf öğrencisiyim ve bu okulda 3. yılım. Bu okulda okumanın çok avantajını yaşadım. Bundan dolayı bütün Ay Koleji aileme teşekkür ederim.

Ece Nur Kurtuldu - 8.Sınıf Öğrencisi

Ben 4 yıldır Ay Kolejinde okuyan bu yıl 8.sınıf öğrencisi olan bir öğrenciyim yaklaşık 2 ay sonra liseye giriş sınavına girip bu okuldan mezun olacağım.Fakat bizim okulumuz çok güzel olduğu için bu okuldan hiç mezun olmak istemiyorum okulun imkanları mükemmel ve üstelikte 8. sınıf kamp programı biz 8.sınıf öğrencilerine inanılmaz bir motivasyon verip ve konu eksiklerimizi gösterdiği için sınava daha iyi bir şekilde hazırlanmamızı sağladı teşekkürler Ay Koleji.